DZIECIŃSTWO vs DOROSŁOŚĆ

      Możliwość komentowania DZIECIŃSTWO vs DOROSŁOŚĆ została wyłączona

Ustawienia Systemowe i praca z traumą

3-6 czerwca 2021 GDYNIA

Prowadząca: Małgorzata IRI Jakubowska

Małgorzata IRI Jakubowska

DZIECIŃSTWO vs DOROSŁOŚĆ

Ustawienia Systemowe i praca z traumą

Warsztat prowadzony metodą Ustawień Systemowych Rodowych, w którym będziemy docierać do miejsc i spraw, które nas zatrzymały w okresie dzieciństwa.

Dzieciństwo to czas, kiedy to co Większe i obecne w Rodzie zostało zapisane w naszym Losie. To było obecne w relacjach między nami i rodzicami, czasami już od samego początku naszego istnienia (od poczęcia). Często straumatyzowani niesiemy przez kolejne lata dorosłego życia roszczenia, pretensje, tęsknoty, nadzieje lub wyparte przeżycia, których nie udało nam się zintegrować w swoje doświadczenie. Wtedy mamy zablokowany dostęp do własnych zasobów, możliwości, talentów – części własnego potencjału. Reagujemy w sposób ograniczony jednym ze swoich mechanizmów obronnych – jak dziecko. Przekłada się to na nasze przestrzenie życiowe: związki, finanse, pracę i biznes, macierzyństwo i ojcostwo, zdrowie.

Warsztat „Dzieciństwo” to praca z kolejnymi etapami tego okresu. Dla każdego uczestnika prace będą zindywidualizowane, dostosowane do tego co dla niego jest wciąż żywe i obecne w jego przestrzeniach życiowych, a co dotyczy dzieciństwa. Zaczniemy od tego co się działo między rodzicami i rodzicami a dziadkami, przed naszym poczęciem. Kolejne etapy to okres od poczęcia do porodu, aż po kolejne lata dorastania.

To praca z tym co nas straumatyzowało, z tymi zasobami obecnymi w traumie, po które nie sięgamy zatrzymując się wciąż na tym co trudne. To praca z tym czego nam zabrakło od rodziców, a na co wciąż mamy nadzieję w dorosłym życiu, płacąc własną cenę w zdrowiu, relacjach, własnym potencjałem i zasobami. To praca z tym co zostało w nas zniszczone lub uszkodzone i z czym się jeszcze nie pogodziliśmy i nie pożegnaliśmy w sobie. To praca z przekonaniami rodziców na nasz własny temat, którym wciąż jesteśmy wierni i lojalni. To też docieranie w sobie do Ojca i Matki na tyle na ile jest to możliwe tam, gdzie pod warstwą różnych emocji, bólu, strachu głęboko schowaliśmy swoją dziecięcą bezwarunkową miłość i szacunek oraz odwagę do czerpania z tego co poprzez rodziców i do nas płynie.

To również warsztat dla Rodziców, którzy chcą pracować z tym, jak wpłynęli na dzieciństwo własnych dzieci.

Prowadząca: Małgorzata IRI Jakubowska

Termin: 3-6 czerwca 2021 (czwartek-niedziela) godz. 9.00

Miejsce: ośrodek MADARY AM 81-313 Gdynia, ul. Słupecka 30/1

Cena: 1200 zł

120 zł / dzień udziału w warsztacie jako Reprezentant – bez pracy własnej


Kontakt i zapisy:

Email: madaryam@madaryam.pl

Telefon: +48 781 126 388 (pon-pt 10.00 – 18.00)

Informacje dodatkowe:

Sposób zapłaty: Gotówka

Możliwość noclegu w miejscu prowadzenia warsztatu. Warunki komfortowe.

Nocleg:
90 zł/ doba przy rezerwacji 2 lub więcej noclegów
100 zł/ doba przy rezerwacji 1 noclegu

Wyżywienie we własnym zakresie.

Na warsztat weź wygodny strój zapewniający swobodę ruchu, obuwie zmienne lub ciepłe skarpetki.


MADARY AM

Strona: www.madaryam.pl

Facebook: www.facebook.com/MadaryAM

YouTube: www.youtube.com/c/MADARYAM

Instagram: www.instagram.com/madary__am

kategorie