DZIECIŃSTWO

      Możliwość komentowania DZIECIŃSTWO została wyłączona

20-23 czerwca 2019 GDYNIA

Prowadzący: Adam Muzyka  Małgorzata IRI Jakubowska

Dzieciństwo

Adam Muzyka  Małgorzata IRI Jakubowska

DZIECIŃSTWO

Warsztat prowadzony metodą Ustawień Systemowych Rodowych, w którym będziemy docierać do miejsc i spraw, które nas zatrzymały w okresie dzieciństwa.

Dzieciństwo to czas, kiedy to co Większe i obecne w Rodzie zostało zapisane w naszym Losie. To było obecne w relacjach między nami i rodzicami, czasami już od samego początku naszego istnienia (od poczęcia). Często straumatyzowani niesiemy przez kolejne lata dorosłego życia roszczenia, pretensje, tęsknoty, nadzieje lub wyparte przeżycia, których nie udało nam się zintegrować w swoje doświadczenie. Wtedy mamy zablokowany dostęp do własnych zasobów, możliwości, talentów – części własnego potencjału. Reagujemy w sposób ograniczony jednym ze swoich mechanizmów obronnych – jak dziecko. Przekłada się to na nasze przestrzenie życiowe: związki, finanse, pracę i biznes, macierzyństwo i ojcostwo, zdrowie.

Warsztat „Dzieciństwo” to praca z kolejnymi etapami tego okresu. Dla każdego uczestnika prace będą zindywidualizowane, dostosowane do tego co dla niego jest wciąż żywe i obecne w jego przestrzeniach życiowych, a co dotyczy dzieciństwa. Zaczniemy od tego co się działo między rodzicami i rodzicami a dziadkami, przed naszym poczęciem. Kolejne etapy to okres od poczęcia do porodu, aż po kolejne lata dorastania.

To praca z tym co nas straumatyzowało, z tymi zasobami obecnymi w traumie, po które nie sięgamy zatrzymując się wciąż na tym co trudne. To praca z tym czego nam zabrakło od rodziców, a na co wciąż mamy nadzieję w dorosłym życiu, płacąc własną cenę w zdrowiu, relacjach, własnym potencjałem i zasobami. To praca z tym co zostało w nas zniszczone lub uszkodzone i z czym się jeszcze nie pogodziliśmy i nie pożegnaliśmy w sobie. To praca z przekonaniami rodziców na nasz własny temat, którym wciąż jesteśmy wierni i lojalni. To też docieranie w sobie do Ojca i Matki na tyle na ile jest to możliwe tam, gdzie pod warstwą różnych emocji, bólu, strachu głęboko schowaliśmy swoją dziecięcą bezwarunkową miłość i szacunek oraz odwagę do czerpania z tego co poprzez rodziców i do nas płynie.

To również warsztat dla Rodziców, którzy chcą pracować z tym, jak wpłynęli na dzieciństwo własnych dzieci.

Warsztat prowadzony jest metodą Ustawień Systemowych, która wywodzi się z metody Ustawień Rodzinnych Berta Hellingera. Pracujemy w przestrzeni Osobistej i Rodowej. Tworzą ją niezakończone sytuacje życiowe, niezintegrowane traumy, aktualne nawyki i przekonania, którymi trzymasz się przeszłości i odzwierciedlasz w swoich obecnych sytuacjach życiowych, zdrowiu fizycznym i emocjonalnym, w związkach, relacjach z dziećmi, finansach, pracy a nawet własnej firmie. Niezależnie gdzie i jakie jest ich źródło i przyczyna. Możesz natomiast rozpoznać objawy, czyli skutki tego, co się faktycznie dzieje w Twoim życiu.

Przykładowe objawy jakie możesz odczuwać:

 • choroba, objadanie się, spadek odporności
 • dominująca w życiu zadaniowość i rutyna
 • wyczerpanie energetyczne, notoryczne zmęczenie, problemy ze snem lub odpoczywaniem
 • działania destrukcyjne, autosabotaż, notoryczne łamanie obietnic, również tych składanych samemu sobie (tzw. „słaba wola”)
 • duży wysiłek emocjonalny, by odmówić lub wyrazić własną opinię, zdanie lub potrzebę
 • reagowanie w ten sam sposób, niezależnie od swojej wiedzy i świadomości (np. lęk i wycofanie się z relacji z osobą o określonych cechach, tonie głosu itp.)
 • powtarzanie w życiu pewnych sytuacji lub relacji, np. wiązanie się z podobnymi jakościowo partnerami, każdy związek kończył się tak samo
 • utrzymujące się przez długi czas te same emocje („wszystko mnie wkurza”, „wciąż chce mi się płakać”), emocje nieadekwatne do sytuacji, niekontrolowane wybuchy emocjonalne
 • stan, który się utrzymuje przez dłuższy czas, ale nie możemy go zmienić a nawet ustalić o co chodzi, np. nieokreślony niepokój odczuwany od samego rana, że coś się stanie, mimo, że obiektywnie patrząc nie ma ku temu powodów
 • mechanizmy obronne, np. obwinianie innych o swój stan, poczucie winy, strach, zakładanie maski (uśmiech, pokerowa twarz, trzymanie fasonu itp.) które ograniczają działanie i wyrażanie siebie
 • brak rozeznania co do swoich potencjałów i talentów, wewnętrzne pogubienie się w tym „co dalej?” „co mam robić?”
 • brak zdecydowania co do dalszego kierunku rozwoju osobistego lub zawodowego.

Pracujemy w grupie.

Każdego dnia prowadzimy dla Ciebie pracę własną. Jej zakres jest ustalany indywidualnie, w zależności od tego co chcesz zmienić, w czym potrzebujesz pomocy oraz Twojej obecnej dynamiki i uwikłań w losy Przodków. Prace oparte są na szacunku, wdzięczności i uznaniu tego skąd jestem i jakim jestem człowiekiem.

Ty decydujesz, ile w danym momencie jesteś gotowy widzieć, uznać lub przeżyć. Transformacja wewnętrznej postawy przekłada się na zmiany w twoim życiu, w relacjach, w pracy, w firmie, w związkach.

Prowadzący: Adam Muzyka  Małgorzata IRI Jakubowska

Termin: 20-23 czerwca 2019 (czwartek-niedziela) godz. 9.00

Miejsce:  81-313 Gdynia, ul. Słupecka 30/1

Cena: 1200 zł

120 zł / dzień udziału w warsztacie jako Reprezentant – bez pracy własnej


Kontakt i zapisy:

Email: madaryam@madaryam.pl

Telefon: +48 781 126 388 Adam Muzyka (pon-pt 10.00 – 18.00)

Telefon: +48 607 700 712 Małgorzata IRI Jakubowska (pon-pt 10.00 – 18.00)

Skype: MADARY AM

Informacje dodatkowe:

Zaliczka: 400 zł . W przypadku rezygnacji z udziału, zaliczka zostanie zwrócona po potrąceniu 30 zł opłaty administracyjnej.

Konto bankowe:  MADARY AM Adam Muzyka Wejherowo

Millennium Bank SA 34 1160 2202 0000 0003 2736 4716

Tytuł wpłaty:  imię i nazwisko uczestnika, termin warsztatu.

Możliwość noclegu w miejscu prowadzenia warsztatu. Warunki komfortowe.

Nocleg:
60 zł/ doba przy rezerwacji 2 lub więcej noclegów
80 zł/ doba przy rezerwacji 1 noclegu

Na warsztat weź wygodny strój zapewniający swobodę ruchu, obuwie zmienne lub ciepłe skarpetki.


MADARY AM

Strona: www.madaryam.pl

Facebook: www.facebook.com/MadaryAM

YouTube: www.youtube.com/c/MADARYAM

Instagram: www.instagram.com/madary__am

kategorie