Kolory życia – spotkanie otwarte

      Możliwość komentowania Kolory życia – spotkanie otwarte została wyłączona

Ustawienia Systemowe Rodowe

26 czerwca 2018 GDYNIA

Prowadząca: Małgorzata IRI Jakubowska

Małgorzata IRI Jakubowska

Kolory życia – spotkanie otwarte

„KOLORY ŻYCIA” to spotkanie otwarte dla wszystkich, którzy pragną żyć pełnią radości i zadowolenia. Przy dobrej kawie opowiem jak poprzez Ustawienia Systemowe Rodowe można sprawić, by własne życie nabrało jeszcze więcej kolorów i zdecydowanie zmierzało w kierunku, o którym marzycie.

Rutyna, przemęczenie, brak czasu dla siebie, ciągły stres i napięcie, ciężka intensywna praca z niewielkim efektem, choroba, smutek, poczucie winy, niepokoje, żale, zdrady i rozstania – zalewają nas szarością monotonii dnia codziennego a bywa, że wręcz wciskają w mrok własnych myśli, emocji i sytuacji. Nawet same Ustawienia Systemowe – metoda wywodząca się z Ustawień Rodzinnych Berta Hellingera – są często postrzegane jako „gmeranie w przeszłości” lub praca z traumami i trudnymi emocjami.

Ustawienia Systemowe to przede wszystkim rozumienie siebie i świata poprzez doświadczanie. W czasie pracy (tzw. ustawienie) jako Reprezentanci, możemy się dowiedzieć o sobie dużo więcej, niż jesteśmy skłonni świadomie to przyznać. Bywamy specjalistami w samooszukiwaniu się. Ale to autentyczność jest kluczem do wolności wyboru własnej drogi w życiu i zadowolenia z niego.
Zatem podczas spotkania postaram się nie tylko opowiedzieć ale przede wszystkim pokazać:
– co ma wspólnego silna wola z radością?
– komu tak łatwo utknąć jest w natłoku spraw, obowiązków i codziennych zadań
– co wpływa na naszą witalność i jakość kontaktów z innymi

Podczas spotkania poprowadzę krótkie prace – jak nasza wewnętrzna postawa bezpośrednio wpływa na to, jak reagują na nas inni oraz kogo i co spotkamy w życiu.

***
Spotykamy się o 17.30, w Kofeina Gdynia Coffee House, kupujemy na dole pyszną kawę, ciastko czy to na co macie ochotę – w menu Kofeina Gdynia Coffee House na pewno znajdziecie coś dla siebie – i ruszamy na pierwsze piętro. Spotkanie zakończymy o godzinie 20.00.

 

Prowadząca: Małgorzata IRI Jakubowska

Termin: 26 czerwca 2018 (wtorek) w godzinach 18:00 – 20:00

Miejsce:  Kofeina Gdynia Coffee House  Abrahama 41, 81-366 Gdynia


MADARY AM Adam Muzyka

Strona www.madaryam.pl

Facebook www.facebook.com/MadaryAM

Youtube www.youtube.com/channel/UCVE__cHIg-oo8446jPW_fqQ/videos

Małgorzata IRI Jakubowska

USTAWIENIA SYSTEMOWE

Strona www.ustawieniasystemowe.eu

Facebook www.facebook.com/malgorzataIRIjakubowska

Skype  Małgorzata IRI Jakubowska

kategorie