VEDIC ART

      Możliwość komentowania VEDIC ART została wyłączona

Alchemia tworzenia

29 listopada – 2 grudnia 2018 GDYNIA

Prowadząca: Katarzyna Jaworska

Katarzyna Jaworska

VEDIC ART Alchemia tworzenia

 

Termin: 29 listopada – 2 grudnia 2018 (czwartek-niedziela) godz. 9.30 – 18.00

Miejsce:  81-313 Gdynia, ul. Słupecka 30/1

Cena: 900 zł cały warsztat / 450 zł 2 dni / 250 zł 1 dzień
Six Vedangas – 500 zł/ 2 dni
Emeryci, renciści, uczniowie i studenci studiów dziennych – 20% zniżki.
Dzieci uczestników warsztatu, w przedziale wiekowym od 12 do16 lat – 50% zniżki


Informacje i zapisy:

Katarzyna Jaworska, tel.: 502 269 986
Email: katarzyna.a.jaworska@gmail.com
Fb: www.facebook.com/vedicartkatarzynajaworska
Wydarzenie na fb: www.facebook.com/events/297864727708899

Możliwość noclegu w miejscu prowadzenia warsztatu. Warunki komfortowe.

Nocleg: 60 zł/ doba


O VEDIC ART:
to stworzona przez szwedzkiego artystę Curta Källmana metoda rozwoju osobistego i poszerzania świadomosci, wykorzystująca jako narzędzie malowanie intuicyjne. W trakcie warsztatów, poznajemy słowa klucze, które oddziałuja na naszą podświadomość i budzą istniejacą w każdym z nas moc kreacji i pragnienie twórczego wyrażania siebie.

Podczas doświadczania 17-stu zasad Vedic Art przypominamy sobie kim tak naprawdę w swej istocie jesteśmy: Twórcami, a nie odtwórcami. Nie naśladujemy, tylko wyrażamy własne odczucia. Otwierając coraz bardziej serce, docieramy do swojej pierwotnej, świetlistej natury. Nasze wewnętrzne światło, prawdziwe JA odtąd zaczyna świecić pełnym blaskiem. Odczuwamy jedność ze swoim dziełem, z innymi, z Wszechświatem, a wtedy wszystko co stworzymy z poziomu serca, przejawia się jako doskonałe.
„Rozwinęliśmy swoje umysły zapominając o rozwoju serca. A przecież brak serca, to brak miłości nie tylko dla innych, ale przede wszystkim dla nas samych. Przebudzenie serca daje nam wolność, radość i poczucie bezpieczeństwa. Tylko tak możemy odnaleźć swoją własną, wolną od porównań, indywidualną drogę i nikt nie będzie nam mówił, co mamy myśleć i robić, gdyż dzięki sercu wiemy, co jest dla nas najlepsze”. (Curt Kälman)
W trakcie warsztatów odnajdziesz swój własny życiowy rytm, swoją paletę kolorów, swoją niepowtarzalną drogę – ślad pędzla na płótnie. Jest to świetna okazja do spotkania się z wzorcami i programami funkcjonującymi w Twoim życiu , które będą ujawniały się w procesie tworzenia. Podążając za przebudzoną w akcie kreacji intuicją pozbędziesz się wielu ograniczeń, które powodują, że nie możesz korzystać ze swojego potencjału i oddychać pełną piersią. Pozostawisz za sobą oczekiwania, porównania i oceny.
Vedic Art, to proces wewnętrznej transformacji, dzięki któremu możesz uzyskać odpowiedzi na nurtujące Cię od dawna pytania. Ujawnią się Twoje ukryte dotąd talenty. Uwierzysz w siebie, w swoją moc sprawczą, zaczniesz szybciej podejmować decyzje i działać. Wzrośnie Twój poziom świadomości, a wszystko to, czego doświadczysz na warsztatach, przełoży się bezpośrednio na pozytywne zmiany w Twoim życiu. Poczujesz, że wiesz i potrafisz, że wszystko jest możliwe, bo potencjał kreacji jest nieograniczony!

ŻEBY WZIĄĆ UDZIAŁ W WARSZTACIE, NIE MUSISZ UMIEĆ MALOWAĆ !
MALOWANIE SAMO W SOBIE NIE JEST TU CELEM – JEST NARZĘDZIEM, KTÓRE POZWALA NAM NA DOTARCIE DO ŹRÓDŁA NASZEGO POTENCJAŁU I ZAMANIFESTOWANIA GO W ŻYCIU!

Dla kogo:
Dla osób, które nigdy nie malowały, które malowały, ale czują się zablokowane twórczo, dla tych którzy chcą spróbować czegoś nowego, uwolnić swój potencjał, uaktywnić prawą półkulę mózgową, rozwinąć kreatywność, otworzyć się na więcej przyjemności i radości w życiu, potrzebują zmiany na polu prywatnym i zawodowym. Dla tych, którzy czują się wewnętrznie wypaleni, poszukują inspiracji, chcą się odstresować i dać sobie chwilę oddechu, odkryć czego pragną w głębi duszy i serca. Na warsztatach gościmy zarówno rodziny z dziećmi, biznesmenów, artystów, osoby w różnym wieku, o różnych historiach życiowych i zainteresowaniach. Wszystkich łączy jedno: pragnienie poszerzenia swojej świadomości, dotarcia do swojej Istoty, aby móc żyć pełniej i szczęśliwiej tu na ziemi.

Informacje techniczne:
W proponowanej formie warsztat Vedic Art trwa 4 dni lub 2 x 2 dni  w godz. 9 30-18 00,( ok. 8h dziennie + 1h przerwa obiadowa). Równolegle będzie się odbywał I-y i II-i stopień oraz zaawansowany kurs 6 Vedangas, dostępny po ukończeniu II stopnia. Po przejściu całego stopnia (4 dni), otrzymujesz dyplom ukończenia stopnia podstawowego lub zaawansowanego. Proszę o wcześniejsze zgłoszenie, w którym stopniu chcesz uczestniczyć.Warsztat można dokończyć w kolejnym dowolnym terminie.
Na miejscu zapewniam sztalugi, papier, ołówki oraz różnorodne materiały do tworzenia struktur. Cena warsztatu nie obejmuje pozostałych materiałów malarskich.
Na cały warsztat należy się zaopatrzyć w: podobrazia bawełniane różnego formatu (11 szt.), farby akrylowe w dużych tubkach, min.100ml, pędzle, paletę.  Na połowę warsztatu trzeba wziąć min.7 podobrazi.
Przydadzą się także własne materiały do tworzenia faktur (kamyki, piasek, brokaty, kasza, ryż, tasiemki itp.)
Dobrze wziąć ze sobą ubrania, które można z radością pobrudzić 🙂

Sklepy plastyczne:
http://www.szal-art.pl/
http://www.artequipment.pl

Jest możliwość zamówienia tzw. „ wyprawki malarskiej”, która będzie na Ciebie czekała na miejscu. W tej sprawie proszę o kontakt telefoniczny lub mejlowy: 502 269 986, katarzyna.a.jaworska@gmail.com

Katarzyna Jaworska: Jestem rekomendowaną nauczycielką malowania intuicyjnego Vedic Art, arteterapeutką, instruktorką Akademii Terapii Ekspresyjnych i Technik Relaksacyjnych, instruktorką Kundalini Jogi wg przekazu Yogi Bhajana. Od 5 lat prowadzę zajęcia, które za pomocą malowania intuicyjnego, pracy z ciałem, oddechem i głosem, pomagają uczestnikom pokonywać ograniczenia i otwierać się na ich własny potencjał. Sztuka i twórcze działania, towarzyszą mi od najwcześniejszych lat dziecinnych i mają dla mnie wymiar transformacyjny i terapeutyczny. Fascynuje mnie wnętrze ludzkie i proces pogłębiania samoświadomości poprzez pracę z ciałem, umysłem, taniec terapeutyczny i arteterapię. Kocham piękno w każdej postaci, a zwłaszcza piękno przyrody. Uwielbiam celebrować posiłki w dobrym towarzystwie, muzykę i taniec, które poruszają zmysły. Najbardziej inspirujące są dla mnie spotkania, rozmowy i praca z ludźmi. Chętnie wędruję brzegiem morza, odpoczywam leżąc na piasku i słuchając szumu fal. Jestem absolwentką Państwowego Liceum Sztuk Plastycznych w Gdyni i historii sztuki na UAM w Poznaniu. Tworzę także obrazy intencyjne i mandale osobiste na zamówienie.

Katarzyna Jaworska
 
tel. 502 269 986

www.facebook.com/vedicartkatarzynajaworska

kategorie