Warsztaty Numerologii Karmicznej

      Możliwość komentowania Warsztaty Numerologii Karmicznej została wyłączona

1-7 lipca 2019 GDYNIA

Prowadząca: Małgorzata Brzoza

Małgorzata Brzoza-Warsztaty Numerologii Karmicznej

Małgorzata Brzoza

Warsztaty Numerologii Karmicznej

Kontynuacja warsztatów ze stycznia 2019.
Dla nowych osób Warsztaty Numerologii Karmicznej będą okazją do nauki wiedzy o sobie i o swoich bliskich. Zapewniamy kompleksowy portret numerologiczny:

– omówienie daty urodzenia
– pseudonim wzmacniający
– karma osobista i rodowa
– korzystne podpisy.

Data Urodzenia jest mapą wcielenia, informacje podstawowe o dacie urodzenia i liczbach.  Zajęcia dla początkujących, praktyczne podstawy pracy z programem – portretem numerologicznym, który pozwala zapoznać się ze skutkami karmy osobistej i systemami nawykowej uwagi emocjonalnej na podstawie energii zapisanej w postaci daty urodzenia omówiona na datach urodzenia kursantów. Opis 3 cykli życia, i 4 warunków zewnętrznych, lekcji z ostatniego wcielenia przed aktualnym życiem. Omówienie wibracji dnia narodzin oraz głównego profilu osobowości, wibracji dziedziczonych karmicznie jako długi, jako wibracje mistrzowskie, opiekę sił wyższych i moc duchową. Omówienie wpływu 4 energii w ustawieniach początkowych dla każdego z uczestników.

Imiona, nazwiska i pseudonimy to omawianie ustawień początkowych w programach numerologicznych, nawyków karmicznych dziedziczonych i osobistych, praca z imionami i nazwiskami, zasady wybierania korzystnych kombinacji. Ustawiamy korzystne pseudonimy wspierające dla każdego kursanta. Uczymy się podstawowej budowa trójkąta marsyliańskiego, poznajemy triadę artystyczną. Uczymy się analizy imion i nazwisk, karmy osobistej, ustawienia korzystnej kombinacji, tego jak dobierać imiona i jak tworzyć wzmacniające pseudonimy. Uczymy się jak ustawiać podpisy korzystne dla uczestników warsztatów.

Dziewięcioletnie cykle – Fale życia to liczenie i omówienie fali życia na bazie dwóch cykli 9 -letnich do 85 roku życia, usystematyzowanie wzajemnych wpływów wibracji cyklu Osobistego i Cyklu Możliwości na siebie, sposoby rozbrajania nawyków na poziomie świadomości. Kwadraty i triady omówione na podstawie przykładów wyszukanych wśród kursantów. Uczymy się rozumieć i uwalniać powtórkowe zdarzenia związane z systemem naszych przekierowań emocjonalnych poprzez współczesne przestawienie uwagi nawykowej.

Karma Rodu – Kody Karmiczne w Rodzinie, wgląd w ustawienia karmy rodu dziedziczonej po przodkach i w brzmieniu nazwiska. Praca z drzewem karmicznym rodu pozwala zrozumieć konsekwencje czynów poprzednich pokoleń. Wdzięczność i przebaczenie jest główną energią przywracającą harmonię i boskie światło w strukturach DNA a także w wewnętrznych przekazach drzewa rodowego. Umysł, który rozumie przestaje podświadomie walczyć i łatwiej uruchamia pokój serca wraz z jego ogromnym dobroczynnym wpływem na krąg naszego pokolenia i na przyszłość naszych dzieci i ich dzieci. Szacunek i wdzięczność do ojców ojców i matek matek otwiera nam procesy harmonii i radosnej twórczości. tutaj możecie spotkać się z nawykowymi przekonaniami i uruchomić wewnętrzną wolność wyboru. Zapraszamy do wspólnej pracy w energii zrozumienia przez umysł i światłości serca.

Każdy uczestnik otrzymuje tablice pomocne w harmonizowaniu karmy rodu.
Warsztaty Numerologii z Małgorzatą Brzoza to nie tylko podróż przez numerologię, osobowości ludzkie i lekcje karmiczne. Warsztaty z Małgosią, to także warsztaty Rozwoju Osobistego, medytacje dynamiczne, osobiste doświadczenia i przekraczanie granic swojego poznania. Zapraszamy wszystkich chętnych na poszerzenie swojej wiedzy i gotowych na podróż w głąb siebie. Poprowadzi  nas odwaga i przestrzeń serca.

Prowadząca: Małgorzata Brzoza

Termin: 1-7 lipca 2019 (poniedziałek-niedziela)

Zajęcia będą trwały od 9.00 do 16.00

Miejsce:  81-313 Gdynia, ul. Słupecka 30/1

*dla osób, które kontynuują naukę i nowych

Cena: 1800 zł


Kontakt i zapisy:

Email: madaryam@madaryam.pl

Tel.: Adam Muzyka 781 126 388

Informacje dodatkowe:

Zaliczka:  300 zł.
Zaliczki są gwarancją zwrotu kosztu dojazdu wykładowcy, nie są zwracane.

Konto bankowe:  dla osób zainteresowanych numer rachunku bankowego podamy w email potwierdzającym rezerwację miejsca na warsztacie.

Możliwość noclegu w miejscu prowadzenia warsztatu. Warunki komfortowe.

Nocleg:
60 zł/ doba przy rezerwacji 2 lub więcej noclegów
80 zł/ doba przy rezerwacji 1 noclegu


Organizator: MADARY AM Adam Muzyka
Strona www.madaryam.pl
Facebook www.facebook.com/MadaryAM
Youtube www.youtube.com/channel/UCVE__cHIg-oo8446jPW_fqQ/videos

Prowadząca: Małgorzata Brzoza
NUMEROLOG
Strona  www.numerolog.net
Facebook www.facebook.com/profile.php?id=1402670241
Skype  numerolog1

kategorie