Kobieta i Mężczyzna. MIŁOŚĆ na dwa serca

      Możliwość komentowania Kobieta i Mężczyzna. MIŁOŚĆ na dwa serca została wyłączona

16 maja 2021 BIELSKO-BIAŁA

Prowadząca: Małgorzata IRI Jakubowska

Małgorzata IRI Jakubowska

Kobieta i Mężczyzna. MIŁOŚĆ na dwa serca

Mam już dosyć „walki”, poświęcania się czy samotności. Pragnę kochać i być kochaną, ale już tyle razy się rozczarowałam. Być może zadajesz sobie pytanie: czy jest możliwy spełniony związek? Oczywiście, że jest!

Marzysz o SPEŁNIONYM ZWIĄZKU? Takim, w którym będziecie wzrastać z miłością, w którym znajdzie się miejsce i na gniew i na namiętność? Cóż, nie dziwię się. Spełnieni w związku, zazwyczaj są również zadowoleni ze swojego życia, i to niezależnie od tego co przyniósł im Los. Mają się dobrze i z partnerem i z samym sobą. Jak im się to udaje?

W zasadzie to… SPEŁNIONE ZWIĄZKI wynikają z naszej POSTAWY – przede wszystkim wobec związków i ludzi, którzy przyczynili się do naszego powstania. Będzie tam związek naszych rodziców, związki dziadków, pradziadków. I ich rodziców, i rodziców rodziców… jak się domyślasz, przed nami było wiele par, a z nimi wiele odcieni miłości, namiętności a zapewne też i dramatów.
Czasami powtarzamy tamte trudności. Czasami rezygnujemy ze szczęścia, by nie bić nim po oczach mamie i tacie, którzy w sercu dziecka takiej możliwości nie zaznali. Czasami trzymamy się przekonań, które świadomie wyśmiewamy a podświadomie wdrażamy.
Czasami… nasze poranione serca niczego bardziej nie pragną jak miłości, seksu i bliskości a jednocześnie tego właśnie boją się tak mocno, że nie mogą nikogo poznać lub tworzą sobie i partnerowi piekło oczekiwań, zazdrości i zaborczości.
STOP!
Czas zeskoczyć z tej karuzeli i doświadczyć siebie bez tylu „nakładek” i programów. Zobaczyć w końcu siebie i partnera – bez żadnych filtrów jakie tworzą przeszłe wydarzenia, byłe związki, nieprzeżyte emocje i poranienia. I to zarówno te nasze osobiste, jak i przeniesione z historii naszych rodzin. To warsztat, na którym możesz dotrzeć do swojego dziedzictwa i nieświadomie powielanych przekonań, by odkryć na nowo smak partnerstwa i miłości – na dwa serca.
No cóż… Świat kręci się wokół miłości. Miłość kręci się wokół ludzi.
Ludzie kręcą wokół… związków. A te – mają aromat jabłek.
I to JABŁKO, ze swoją symboliką, poprowadzi nas przez tajemnice związków:

Kobieta – Mężczyzna. Miłość na dwa serca.

 • Każdy dzień warsztatu zacznę się od seminarium (ok. 1-2h), podczas którego będę poruszać dynamiki i porządki odnoszące się do związków i partnerstwa. Tu pojawią się też ćwiczenia i prace 1 na 1 w przestrzeni osobistej dla wszystkich uczestników warsztatu. Każdy dzień to inna perspektywa spojrzenia na relacje partnerskie lub ich brak.
 • Po części seminaryjnej prowadzę prace (ustawienia) w odpowiedzi na zgłoszony przez Ciebie problem lub aspekt związku, miłości, bliskości, zdrady, zazdrości trudności w utrzymaniu relacji – tego, co jest właśnie teraz obecne w Twojej przestrzeni Związków.

Możesz uczestniczyć w warsztacie bez pracy z własnym problemem – jako Reprezentant.

Zatem podczas tego warsztatu możesz się spodziewać…

 • Niedaleko pada jabłko od jabłoni
  Kogo przyciągamy, kto nas pociąga – czy tak już zostanie? Dlaczego tak trudno mi kogoś poznać? Nie chcę już zakochiwać się w kimś zajętym / niedostępnym
  Nasze rodzinne dziedzictwo – zasoby i wsparcie na drodze do spełnionego związku.
 • Niczym dwie połówki jabłka
  Nasza kobiecość, nasze męskie, seksualność. Co podnosi naszą atrakcyjność w oczach partnera/ potencjalnego partnera?
  To co wzmacnia bliskość i pożądanie, czyli nieco o „Porządkach w Miłości”. Taniec miłości – pożądanie i konflikt. Podążanie i prowadzenie w związku. Walka płci. Nieodreagowane traumy a związek. „Wymarzona miłość” i „zawsze razem” – o wyobrażeniach i ich wpływie na Miłość.
 • Zakazany owoc
  Seks a miłość. Przysięgi ślubne i inne kontrakty. Kochankowie. Zdrady. Zazdrość. Rozstanie i pożegnanie. Miłość zaborcza i miłość, która daje wolność bycia sobą.

Zapraszam
Małgorzata IRI Jakubowska

Prowadząca: Małgorzata IRI Jakubowska

Termin: 16 maja 2021 (niedziela) godz. 9.00

Miejsce: Bielsko-Biała ul. Podcienie 13 I piętro (domofon: Lucyna)

Cena:

450 zł udział w warsztacie + 1 praca własna, czyli tzw. ustawienie
750 zł udział w warsztacie + 2 prace własne

120 zł za jeden dzień udziału w warsztacie jako Reprezentant – bez pracy własnej


Kontakt i zapisy:

Email: madaryam@madaryam.pl

Telefon: +48 513 360 920 Jolanta Szostkiewicz (organizator warsztatu)
Telefon: +48 781 126 388 MADARY AM (pon-pt 10.00 – 18.00)

Informacje dodatkowe:

Sposób zapłaty: Gotówka

Możliwość noclegu w miejscu prowadzenia warsztatu. Warunki komfortowe.

Wyżywienie we własnym zakresie.

Na warsztat weź wygodny strój zapewniający swobodę ruchu, obuwie zmienne lub ciepłe skarpetki.


MADARY AM

Strona: www.madaryam.pl

Facebook: www.facebook.com/MadaryAM

YouTube: www.youtube.com/c/MADARYAM

Instagram: www.instagram.com/madary__am

kategorie