O nas

MADARY AM GDYNIA Adam Muzyka

W swoim życiu i w pracy kieruję się maksymą „żyj w zgodzie z sobą”. Każdemu z nas życie przynosi to co jest dla niego właściwe. Brak rozumienia, nieświadomość czy niezgoda skutkują nierównowagą, która przejawia się jako problem, choroba, stagnacja, brak witalności. Tak samo jak nadanie za dużego znaczenia jednemu z naszych aspektów: fizyczność, energetyka i emocjonalność, duchowość.

Poprzez zbalansowanie tego co z materii z tym co energetyczne i duchowe tworzymy harmonijne relacje i związki oraz biznes, mamy energię do działania, wdrażamy w życie i rozwijamy swoje pomysły i nowe projekty. Będąc w wewnętrznej harmonii uruchamiamy w sobie pokłady kreatywności i potrafimy zadbać o siebie, skutecznie radzić sobie z problemami życia osobistego i zawodowego, budować zdrowe relacje i biznes, realizować marzenia i cele.

Od ponad 10 lat tworzę przestrzeń, w której można znaleźć pomoc w trudnych sytuacjach, uczyć się budowania zdrowych, właściwych relacji i dobrze prosperującego biznesu, rozwijać swoją świadomość i pogłębiać rozumienie siebie i praw otaczającego świata, twórczo wyrażać siebie i swoje emocje. Po to, by każdy mógł ŻYĆ PEŁNIĄ ŻYCIA.

Zapraszam Cię do wspólnej pracy i nauki doświadczania siebie.

Adam Muzyka

 

MADARY AM

Różnorodna OFERTA

Organizujemy i tworzymy warsztaty i konsultacje, które uwzględniają holistyczne spojrzenie na człowieka, jego życie, pracę i potencjał. Z uwzględnieniem tego co dla ciała, duszy i ducha. Z szacunkiem dla przeszłości i ufnością wobec tego co niesie przyszłość. Proponujemy metody i techniki, które czerpią wiedzę zarówno z dorobku starożytnych i współczesnych osiągnięć psychologii i nauk takich jak: fizyka kwantowa, epigenetyka, bioenergetyka. Będziemy sukcesywnie poszerzać ofertę.

Praca w grupie lub indywidualnie – WARSZTATY i KONSULTACJE

Pracować możesz w grupie na jednym z warsztatów lub indywidualnie w ramach konsultacji i sesji osobistych. Wszystko zależy od twoich możliwości, potrzeb i tego, jaki efekt chcesz uzyskać.

W aktualnym terminarzu znajdziesz zarówno wydarzenia okazjonalne jak i takie, które powtarzamy cyklicznie w kolejnym roku czy miesiącu.

Większość zajęć odbywa się w ośrodku MADARY AM w Gdyni, ale na nasze warsztaty możesz również dołączyć w Bielsku-Białej, Górze Kalwarii, we Wrocławiu czy Murzasichle.

Konsultacje odbywają się w ramach spotkania osobistego. A gdy spotkanie nie jest możliwe, możesz skorzystać z sesji prowadzonej poprzez Skype lub telefon.

Tutaj znajdziesz aktualną ofertę WARSZTATÓW i KONSULTACJI

 

Uznani lub utalentowani PROWADZĄCY

Współpracujemy z osobami, które poprzez swoją jakość i umiejętności będą wsparciem dla Waszych osobistych procesów i zmian. Cenimy ich wiedzę, ale przede wszystkim pasję i zdolności, którymi chętnie dzielą się podczas warsztatów czy konsultacji.

Poznaj naszych PROWADZĄCYCH.

Wsparcie procesów po warsztatach – BEZPŁATNE KONSULTACJE

Dla uczestników warsztatów jest to wsparcie, wgląd lub podpowiedź co do przebiegu procesu lub możliwości dalszej samodzielnej pracy, dla utrzymania nowej postawy czy nawyku wypracowanego na warsztacie.

Dla nowych osób jest to możliwość rozpoznania problemu i dobór formy pracy oraz metody, która będzie właściwa i pomocna.

Bezpłatne konsultacje prowadzone są telefonicznie w każdy WTOREK w godzinach 18.00 – 20.00

Więcej informacji znajdziesz na stronie KONSULTACJE.

 

Podpowiedzi do samodzielnej pracy i nauki poprzez FILMY i BLOG

Dzielimy się wiedzą i doświadczeniem z prac warsztatowych i konsultacji pisząc blog. Znajdziesz tam inspirujące cytaty, opisy ukrytych dynamik, informacje o tym co i jak na nas wpływa. W „Poradniku życiowym” na kanale YouTube www.youtube.com/c/MADARYAM obejrzysz podpowiedzi w jaki sposób możesz pracować samodzielnie i jak w domowych warunkach stosować Ustawienia Systemowe.

Zapraszamy na BLOG i wybrane FILMY oraz zapraszamy do subskrypcji naszego kanału na YouTube

Przyjazne miejsce – OŚRODEK w Gdyni

Ośrodek MADARY AM w Gdyni to miejsce, które sprzyja efektywnej pracy i głębokiemu wyciszeniu. Ma doskonałe położenie: centrum miasta, niedaleko od morza, tuż przy lesie. Dzięki temu łatwo się tutaj dostać z dworca lub lotniska, są zapewnione wszystkie udogodnienia miasta i klimat podmiejski.

Ośrodek pojawił się na mapie Trójmiasta w 2017 roku jako ośrodek rozwoju osobistego. To tutaj odbywa się większość naszych warsztatów i konsultacji.

Obejrzyj nasz OŚRODEK.