UST38 i Klinika89

Uczelnia i Klinika

Uczelnia Warsztaty Konsultacje Webinary

Współtwórcy
Uczelni Świadomego
Terapeuty 38
oraz Kliniki 89

ADAM MUZYKA
mgr AGNIESZKA KOWALEWSKA


Od kiedy pamiętam, bliskie mi było postrzeganie człowieka, jako istoty wielowymiarowej. Pracując nad rozwiązaniem problemu, patrzę na człowieka i jego sytuację przez pryzmat harmonizowania wszystkich wymiarów: Ciała, Umysłu, Świadomości, Duszy i Ducha. A poruszając się w przestrzeni energii duchowej, pomagam osadzić się w ziemskich realiach własnego życia lub biznesu.

Przez lata rozwijałem umiejętności jasnowidzenia i doskonaliłem techniki poruszania się w przestrzeniach energetyczno-duchowych. To były tysiące godzin spędzone na sali i w przestrzeni podczas prowadzenia warsztatów, sesji indywidualnych oraz superwizji. Dzięki temu wypracowałem autorski sposób poruszania się w przestrzeniach energii poprzez Ustawienia Systemowe AM. Dziś z powodzeniem pomagam poprzez tę formę terapii w MADARY AM.

Uczelnia Świadomego Terapeuty 38 i Klinika 89 odzwierciedlają kolejny etap w moim życiu. Jest nim misja dzielenia się wiedzą i doświadczeniem, jakie zebrałem. Jednocześnie ta działalność to cegiełka, którą wspólnie z Wykładowcami i Terapeutami wnosimy, by podnosić ogólnospołeczną świadomość.

  • Tu będziemy tu realizować przedsięwzięcia, które dają możliwość: rozwijania umiejętności zawodowych, podnoszenia Świadomości, poszerzania percepcji Rzeczywistości i twórczego wykorzystania osobistej Energii.
  • Tu będziemy kształcić Terapeutów, przygotowanych do prowadzenia wszelkich prac w przestrzeniach energii, o holistycznym spojrzeniu na człowieka i systemy, w jakich funkcjonuje.
  • Tu będziemy prowadzić dalsze badania współzależności przestrzeni i wymiarów, odkrywać zasady wspierające nasze zdrowie i życie oraz udoskonalać techniki i metody terapeutyczne.

W naszej przestrzeni pojęcia „nauka” i „magia” przenikają się, integrują i nabierają nowego znaczenia. To co dotąd wydawało się niezrozumiałe i tajemnicze, okazuje się „oczywistymi” zasadami, których uczy się dzieci, aby radziły sobie w życiu i lepiej rozumiały otaczający je świat. Współtworzymy Jutro.

Bądź tu z nami!

Adam Muzyka

Współzałożyciel

Uczelni Świadomego Terapeuty 38 i Klinika 89


Kursy ZAWODOWE

Uczelnia Świadomego Terapeuty 38

Kliknij w wybrany kurs i przejdź na stronę internetową Uczelni


Kursy ROZWOJU ŚWIADOMOŚCI

Uczelnia Świadomego Terapeuty 38

Kliknij w wybrany kurs i przejdź na stronę internetową Uczelni


WARSZTATY i programy rozwojowe

Klinika 89

Kliknij TUTAJ i poznaj szczegóły warsztatów Klinika89

Warsztaty rozwoju osobistego i duchowego
Terapie indywidualne w zakresie szeroko pojętej naturoterapii
stacjonarnie i online

· sesje terapeutyczne
· konsultacje numerologiczne
· sesje refleksologiczne: stóp, głowy i twarzy, dłoni
· praca na meridianach
· „terapia ciepłem” m.in. moksybucja i bańki ogniowe
· ustawienia systemowe
· diagnostyka organizmu metodą biorezonansu
· terapia czaszkowo-krzyżowa
· masaż tantryczny
· zabiegi estetyczne


Więcej informacji:

www.szkolaterapeutow.pl