Prowadzący

Adam Muzyka

właściciel firmy MADARY AM

Adam Muzyka właściciel

​Prowadzę konsultacje indywidualne (osobiste i telefoniczne), warsztaty Ustawień Systemowych Rodowych.

Kontakt i zapisy: Adam Muzyka tel. 781 126 388 pn – sb godz. 10.00 – 20.00

email: madaryam@madaryam.pl

 

Małgorzata IRI Jakubowska

Małgorzata IRI Jakubowska
Ustawienia Systemowe to metoda terapii krótkoterminowej i forma rozwoju osobistego.
W 2002 roku po raz pierwszy doświadczyłam czym są i jak działają.
I wtedy też rozpoczęła się moja nauka.
Od 2015 sama prowadzę ustawienia systemowe, pracuję pod superwizją Adama Muzyka.
Jestem dyplomowaną bioenergoterapeutką z wieloletnim doświadczeniem menadżera średniego i wysokiego szczebla w branży finansowo-ubezpieczeniowej.
Prowadzę ustawienia w grupie oraz sesje indywidualne i konsultacje .

Ustawienia Systemowe.
Można je zastosować w rozwiązywaniu zarówno problemów osobistych jak i zawodowych czy biznesowych. Sprawdzi się szczególnie tam, gdzie mimo prób wciąż nie udało się znaleźć racjonalnego rozwiązania, podobne sytuację wciąż się powtarzają, nie do końca wiadomo o co chodzi, a sprawa tylko się komplikuje. Mogą to być np.: kłopoty dziecka w szkole, choroba, trudności w stworzeniu lub utrzymaniu związku, otyłość, trudności w znalezieniu pracy, brak pieniędzy, zastój w firmie, konflikty ze wspólnikami.

Problemy są skutkiem, objawem, który nam doskwiera, i który potrafimy nazwać. Ustawienie ujawnia przyczynę tego stanu: pokazuje to co jest w nas obecne i wpływa na nasze życie, ale jest niewidoczne dla oczu i świadomego umysłu.
To, do czego z determinacją dążymy i na czym nam tak naprawdę zależy. Z udziałem reprezentantów można zobaczyć co stoi za problemem w związku, w pracy, za chorobą, nieskutecznym odchudzaniem, konfliktem. W tym ujawnieniu pojawia się możliwe rozwiązanie i energia do zmiany. Co się wtedy zmienia? Zastosowane leczenie zaczyna działać skutecznie, a choroba może się wycofać, dostajemy nową propozycję pracy z wyższym wynagrodzeniem, poznajemy człowieka, który może zostać naszym partnerem życiowym, dochodzimy do optymalnej wagi bez surowych wyrzeczeń i katowania ciała, w końcu sami ze sobą czujemy się dobrze, a ofertą firmy interesują się nowi klienci.

Dla mnie ustawienia to przede poznanie siebie: swoich możliwości i ograniczeń. Docieranie do swojej odpowiedzialności, do swojej prawdy o sobie – bez zakłamań, wybielania, utrwalonych przez pokolenia przekonań.
Do siebie takiego jakim w tej chwili jesteś. Bo już za chwilę możesz być innym – zmieniasz się, tak jak wszystko co żywe 🙂

Małgorzata Jakubowska 607 700 712
skype: Małgorzata IRI Jakubowska

www.ustawieniasystemowe.eu

Gdynia ul. Słupecka 30/1

 

mgr Mirosława Michniewicz

 Doradca  życiowy – Wróżka

Karty klasyczne, Tarot, Unikatowe starofrancuskie Karty Miłości i Zgodności Partnerskiej

Terminy przyjęć: Poniedziałek – Czwartek godz. 11-17

Koszt: 1 godzina/140 zł

www.miroslawamichniewicz.pl

Miejsce przyjęć: Gdynia Obłuże ul. Unruga 11, I piętro

Kontakt i zapisy:

pon – pt godz. 10-18.00

Adam Muzyka 781 126 388

 

Małgorzata Brzoza

Małgorzata Brzoza numerologia

Numerolog, autorka wielu książek w tym Słownika Dobrych Słów, Słownika Uczuć i Emocji oraz czterech specjalistycznych książek o numerologii: polski Numerologiczny Słownik Imion, Esencja Numerologii, Numerologia Związków (w tym Bajki Ezoteryczne), Numerologia Kody Reinkarnacji – klucz do poprzednich wcieleń, Joisan siostra aniołów a także czeskiego Numerologicznego Słownika Imion XXI wieku.

Autorka znana jest słuchaczom z licznych audycji radiowych i telewidzom z wystąpień w TVP 2, TVN, TVS, gość ITV, gość festiwalu dla kobiet Progesteron – Dojrzewalnia Róż. Autorka licznych artykułów prasowych o numerologii, werbalizacji pozytywnej i apokryfach chrześcijańskich oraz szeroko pojętych wyższych, duchowych wartościach uniwersalnych.

Od 2000 roku prowadzi liczne kursy i wykłady w zakresie Numerologii Karmicznej. Kursy i warsztaty z numerologii pitagorejczyków, opartej na wcześniejszych naukach platońskich. Uprawia numerologię humanistyczną, wyspecjalizowaną w psychoanalitycznym zrozumieniu nawyków człowieka, wyniesionych z dzieciństwa i poprzednich inkarnacji. Specjalizuje się w interpretacji lekcji z poprzednich żywotów, zapisanych w dacie urodzenia imionach i nazwiskach, zaplanowanych na aktualne życie dla konkretnej osoby. Uczy odczytywać karmę osobistą i dziedzictwo karmy rodu.

Ukazuje nowatorskie i wyjątkowo trafne interpretacje numerologiczne o głębokich walorach psychoterapeutycznych.

Konstruuje Pseudonimy Wzmacniające poprzez które, każdy człowiek może uruchomić dodatkowe możliwości realizacji swoich talentów i planów.

Prowadzi warsztaty pozytywnej werbalizacji. Zajęcia motywacyjne oparte o zrozumienie siebie i innych. Jest urodzoną duszą artystyczną, autorką wierszy, tekstów śpiewanych, grafik, zdjęć, fotoklipów, obrazów olejnych i rysunków.

Wyróżniona odznaczeniem Piramida Słońca przyznawane przez polski periodyk ezoteryczny „Nieznany Świat”. Nazwana przez prasę „Pierwszą Damą Polskiej Numerologii”.

Warsztat pracy autorki powstał poprzez lata praktyki i samodzielnego poznawania świata na bazie osobistych przeżyć i doświadczeń wychodzenia z ciała, wędrówek poza planetę a także poprzez doświadczenia w technikach: Rebirtning i Regresing. Oraz wiedzy nabytej po szkoleniach i nieustannej praktyki od 1992 roku po dziś, w zakresie: 3 stopien Metody Silvy, 3 stopień Reiki, masażu, konchowania, podstaw rediestezji, podstaw Theta Thealing, Yoga Yjengar’a pod skrzydłami Bożeny Ostrowskiej, taniec improwizowany, śpiew klasyczny, biały, alikwotowy, koloroterapia, praca z Aniołami, energoterapia, hipnoza zaawansowana.

„Mój rozwój wiedzy numerologicznej wzrasta wraz z każdym kolejnym spotkaniem z klientem i z uczniami, oni są dla mnie najlepszymi nauczycielami.” Na początku swojej drogi ukończyła szkolenia z numerologii karmicznej u Natalii Czarmińskiej i poznała system Gladys Lobos, uczyła się w oparciu o nauki Gurdźijewa i Uspieńskiego, pracuje jednak na podstawach numerologii karmicznej i na bazie wieloletnich osobistych doświadczeń w pracy ze sobą i z ludźmi. Samoobserwacja. Samodoskonalenie. Nieustanna i codzienna modlitwa poza religijna, medytacje dynamiczne, praca z dźwiękiem archaicznym i magiczną stroną ludzkich emocji, to wszystko wciąż jest aktywne, dzieje się i odkrywa nowe horyzonty poznania i doświadczenia. Tym wszystkim autorka dzieli się ze swoimi uczniami i na tej bazie udziela konsultacji. Dlatego jest doskonałym nauczycielem i wyjątkowym life coachem.

Ewa Baniecka

Ewa Baniecka

Jestem dyplomowaną masażystką metodą Jivaka Body&Mind, której uczyłam się pod kierunkiem nauczyciela z Niemiec Gunthera Kruegera (posiadam certyfikat ósmego stopnia), a swoje umiejętności wzbogaciłam u pochodzącego z Japonii mistrza masażu tajskiego Takashiego. Regularnie prowadzę też zajęcia hatha jogi – jestem joginką z zamiłowania (poznawałam tajniki jogi m.in. podczas pobytu w USA pod kierunkiem wielu doświadczonych instruktorek, a następnie naukowego autorytetu w tej dziedzinie – profesora Janusza Szopy).

Praca z ciałem, pojmowanym we wszystkich jego aspektach, także jako ciało energetyczne, emocjonalne i mentalne, to moja największa pasja. Od wielu lat praktykuję medytację zen, która – wraz z jivaką i jogą – pozwala mi osiągać stan wewnętrznej równowagi i harmonii, czym chętnie dzielę się z innymi.

Renata Dutkiewicz

Renata Dutkiewicz

Certyfikowany praktyk ThetaHealing, absolwentka kursów Dwupunktu – Matrycy Energetycznej, Ho’oponopono i Psychotroniki. Z wykształcenia magister Dyplomacji i Stosunków Międzynarodowych oraz licencjonowany marketingowiec z zakresu Zarządzania Biznesem, a z zamiłowania osoba, która już od najmłodszych lat interesuje się rozwojem duchowym Człowieka. Do zainteresowań pani Renaty należy również rosyjska medycyna informacyjna, numerologia, sny, światy równoległe oraz praca w polu serca – Heart&Mind Fusion (autorska metoda Renaty Dutkiewicz). Jej umiejętności postrzegania pozazmysłowego (ESP – extra sensory perception), ezoterycznego rozwijały się od dzieciństwa min. wglądy w światy astralne, zdolności mediumiczne, zdolności synestezji, doświadczenia z OBE, świadomy sen i wiele innych.

www.gabinet-alion.pl

Barbara Wiklik – Pacak

Barbara Wiklik-Pacak

Nazywam się Barbara Wiklik – Pacak. Jestem absolwentką Wydziału Nauk Społecznych Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, certyfikowaną terapeutką i pedagogiem.

Posiadam wieloletnie doświadczenia w pracy psychoterapeutycznej z dziećmi, młodzieżą i osobami dorosłymi Pracowałam w Poradni Psychologiczno -Pedagogicznej, Ośrodku Interwencji Kryzysowej,Ośrodku Profilaktyki i Terapii Uzależnień Pomagałam rodzinom w sytuacjach kryzysowych,  ofiarom i sprawcom przemocy domowej, krzywdzonym oraz wykorzystanym seksualnie dzieciom. Mnogość doświadczeń terapii indywidualnej, grupowej, środowiskowej Warsztaty i seminaria tematyczne dla psychologów ,pedagogów szkolnych,lekarzy, pracowników socjalnych,rodziców Wyjeżdżałam na kolonie z dziećmi z rodzin alkoholowych, w sądach broniłam osób poszkodowanych przez przemoc domową i mobbing instytucjonalny.

Znaczące seminaria i warsztaty w których uczestniczyłam to m.in.: Gestalt, Krótkoterminowa Terapia Rodzin,Psychologia Zorientowana na Proces, Ustawienia Systemowe tzw. konstelacje rodzinne. Ukończyłam Podyplomowe Studium Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie. Odbyłam profesjonalne szkolenia z zakresu profilaktyki i terapii uzależnień w Instytucie Psychologii Zdrowia i Trzeźwości i Fundacji ETOH w Warszawie.

Moja działalność psychoterapeutyczna obejmuje szeroki zakres tematów:

  • problemy związkowe, szerokie spektrum relacji międzyludzkich
  • przemoc domowa i instytucjonalna
  • kryzysy,  porażki,  niepowodzenia, pomoc w rozwiązaniu bieżących problemów życiowych
  • problemy zdrowotne własne rodziców i dzieci
  • kłopoty w pracy, z pracą, zarabianiem pieniędzy
  • samotność, odrzucenie,wykluczenie społeczne, homofobia
  • problemy związane z dziedziczeniem
  • S.O.S. – pomoc w nagłych przypadkach losowych,wydarzenia traumatyczne,szok pourazowy, śmierć bliskiej osoby

Zapraszam Państwa do rozejrzenia się po świecie, z  którego istnienia  rzadko zdajemy sobie sprawę, przeczuwamy jego istnienie lub nie mamy o nim pojęcia. W pracy będziecie Państwo mieli okazję skupić się na subtelnych zazwyczaj pomijanych w codziennym życiu doświadczeniach. A jednak świadomość tych  niewielkich umykających uwadze doznań pozwoli w nowy sposób spojrzeć na pojawiające się w Państwa  życiu problemy zdrowotne i w związkach międzyludzkich.

W pracy korzystam z nowatorskich metod, które są wynikiem naukowych badań nad związkami pomiędzy psychologią a fizyką kwantową i wiedzą wywodzącą się z tradycji duchowych. Spotkania w których będziecie uczestniczyć  opierają się na idei że wszystkie nawet najstraszniejsze wydarzenia  niosą ze sobą swoje własne milczenie – tajemnicę,której odkrycie  nas zmienia. Sięgnijmy wspólnie po ten uzdrawiający pełen kreatywnej energii potencjał.

Prosimy o przyniesienie obuwia na zmianę i zadbanie o strój nie krępujący ruchów i emocji.