Małgorzata IRI Jakubowska

Konsultacje i sesje indywidualne prowadzone są w oparciu o metodę Ustawień Systemowych-Rodowych

tematyka dowolna: zdrowie lub choroby, samopoczucie, witalność, kreatywność, skuteczne działanie, trudności w przeżywaniu emocji, brak kontaktu z ciałem i emocjami, wczesne traumy (dzieciństwo) skutkujące schematami utrudniającymi budowanie relacji i odbierające lekkość i radość życia oraz utrudniające stawianie się w życiu w swoich sytuacjach życiowych. Symptomem będą irracjonalne lub częste niepokoje, lęki, strach, fobie, brak spontaniczności, brak dystansu do siebie (np. częste obrażanie się, poczucie zranienia lub odrzucenia), unikanie określonych osób lub sytuacji, zazdrość, mściwość, poczucie winy, depresja, agresja lub autoagresja itp. depresja, związki, samotność, seksualność, macierzyństwo, ojcostwo, bezdzietność, dzieci – ich zdrowie, choroby: autyzm, asperger, i inne, uzależnienia, problemy wychowawcze, sprawy dotyczące zarabiania pieniędzy lub ich braku, praca i sprawy zawodowe oraz w relacjach zawodowych i w miejscu pracy, własny biznes i jego rozwój, firma i jej rozwój.

Prowadząca: Małgorzata IRI Jakubowska

Forma pracy: spotkanie osobiste lub on-line (telefon, Skype lub inny komunikator).

Miejsce:

  • sesja SPOTKANIE: Gdynia ul. Słupecka 30/1 .Jest możliwość umówienia sesji indywidualnej osobistej przed warsztatem, który prowadzę we Wrocławiu, Górze Kalwarii, Bielsku-Białej lub Bydgoszczy.
  • sesja ON-LINE: telefon, WhatsApp, Messenger, Skype: Małgorzata IRI Jakubowska

Czas trwania: sesja trwa od 40 min do 1,5 godziny.

Termin: obowiązuje wcześniejsza rezerwacja terminu. Dostępność terminów sprawdzisz:

  • telefonicznie:
    zadzwoń od wtorku do niedzieli w godzinach 10:00 – 20.00 lub wyślij SMS pod nr +48 798 698 888 (forma pracy tj. czy spotkanie osobiste czy on-line oraz propozycja 2-ch terminów, w jakich możesz pracować)
  • emailowo:
    madaryam@madaryam.pl (forma pracy tj. czy spotkanie osobiste czy on-line, telefon kontaktowy oraz propozycja 2-ch terminów, w jakich możesz pracować)
  • w formularzu na stronie internetowej: (podaj telefon i email do kontaktu oraz formę pracy ew. komunikator, poprzez który chcesz pracować np. WhatApp)

Małgorzata IRI Jakubowska USTAWIENIA SYSTEMOWE www.ustawieniasystemowe.eu wybierz z menu: Indywidualnie & Flesz

Cena: 450 zł / sesja. Płatne po przeprowadzonej sesji, na rachunek bankowy:

MADARY AM Adam Muzyka Wejherowo Millennium Bank SA 34 1160 2202 0000 0003 2736 4716

Informacje o sposobie przygotowania się do sesji oraz płatności otrzymasz w email potwierdzającym rezerwację terminu sesji.

Jak przebiega SESJA INDYWIDUALNA?

W zależności od Twojej potrzeby może to być rozmowa, w której odpowiem na pytanie czy wyjaśnię wątpliwe lub niejasne kwestie dotyczące Ustawień i zależności oraz uwikłań, które na Ciebie wpływają. To również wgląd (praca w wizualizacji). Ale przede wszystkim to Twoja osobista praca bezpośrednio w Polu. W tym przypadku korzystam z rekwizytów, i tak reprezentantem mogą być krzesła, kartki, poduszki itp.

Jeśli pracujemy ON-LINE to potrzebujesz przede wszystkim połączenia głosowego ze mną, wizja nie jest potrzebna do samej pracy. Zadbaj o jakość połączenia tak, by zachować swobodę ruchów i przeżywania emocji. Zadbaj też o miejsce do pracy, w którym nikt nie będzie Ci przeszkadzał. Przygotuj potencjalnych reprezentantów.